Products
-
Provider:MEDICALCORNER24Instant Cold Compress, no pre-cooling necessary, 15 x 17 cm, 1 item
Regular price 1,84€Offer price 1,84€ Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER24Instant Cold Compress, no pre-cooling necessary, 15 x 25 cm, 1 item
Regular price 1,97€Offer price 1,97€ Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER24Instant Cold Compress, no pre-cooling necessary, 15 x 17 cm, 100 items
Low stockRegular price 169,25€Offer price 169,25€ Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER24Instant Cold Compress, no pre-cooling necessary, 15 x 17 cm, 10 items
Regular price 18,04€Offer price 18,04€ Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER24Instant Cold Compress, no pre-cooling necessary, 15 x 25 cm, 6 items
Low stockRegular price 11,44€Offer price 11,44€ Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER24Instant Cold Compress, no pre-cooling necessary, 15 x 25 cm, 60 items
Regular price 108,50€Offer price 108,50€ Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER24Cooling Spray, Ice Spray, anticonvulsant, pain-relieving, 12 x 300 ml
Low stockRegular price 38,44€Offer price 38,44€ Regular priceUnit price 10,68€ pro l -
Provider:MEDICALCORNER24Cooling Spray, Ice Spray, anticonvulsant, pain-relieving, 12 x 400 ml
Regular price 45,00€Offer price 45,00€ Regular priceUnit price 9,38€ pro l -
Provider:MEDICALCORNER24Ice spray, cooling spray, immediate action, 12x 150ml
Low stockRegular price 33,98€Offer price 33,98€ Regular priceUnit price 18,88€ pro l -
Provider:BODEOpener for container of BODE for 2-, 5-, 10-, or 25 liter canister
Liter:Low stockRegular price 3,12€Offer price 3,12€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BIRKENSTOCKKay ESD Antistatic, Birkenstock, Narrow, Flowery Meadow Mint, Sizes
Low stockRegular price 77,00€Offer price 77,00€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:BIRKENSTOCKKay SL Superlauf soft footbed, Birkenstock, black-red, regular size 43
Regular price 84,00€Offer price 84,00€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BIRKENSTOCKKay SL Superlauf soft footbed, Birkenstock, black-red, regular size 46
Regular price 84,00€Offer price 84,00€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BIRKENSTOCKKay SL super outsole, Birkenstock, flower meadow mint, narrow, sizes
Low stockRegular price 77,00€Offer price 77,00€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BIRKENSTOCKKay SL super outsole, Birkenstock, narrow, flower meadow mint, size 39
Low stockRegular price 77,00€Offer price 77,00€ Regular priceUnit price pro
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "Products"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our