Products
-
Provider:SCHÜLKESchülke Set esemtan Wash Lotion 10x1000ml, hyclick, with wall mount
Regular price 87,67€Offer price 87,67€ Regular priceUnit price 8,77€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Set esemtan Wash Lotion 20x500ml, hyclick, with wall mount
Low stockRegular price 126,02€Offer price 126,02€ Regular priceUnit price 12,60€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke esemtan Skin balm, hyclick, diff. Variants
Liter:Regular price From 6,16€Offer price From 6,16€ Regular priceUnit price 8,14€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke esemtan® active gel, promotes blood circulation, cooling
Liter:Regular price 5,96€Offer price 5,96€ Regular priceUnit price 11,92€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke esemtan® cleansing foam, odor-binding, germicidal, 500ml
Regular price 6,48€Offer price 6,48€ Regular priceUnit price 12,96€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke esemtan® washing gloves, allantoin, ready to use, 10 items
Regular price 4,58€Offer price 4,58€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Esemtan® Wash Lotion,Aallantoin, Soap-Free, 1000 ml
Low stockRegular price 6,04€Offer price 6,04€ Regular priceUnit price 6,04€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke esemtan® wash lotion, allantoin, soap-free pH neutral, sizes
Liter:Regular price From 4,04€Offer price From 4,04€ Regular priceUnit price 8,08€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Euro dispenser KHK, disinfectant, short sleeves, 1.000 ml
Low stockRegular price 89,70€Offer price 89,70€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Surface Cleaner S-M® Cleaning Aadditive, Streak-Free, Sizes
Liter:Low stockRegular price 13,75€Offer price 13,75€ Regular priceUnit price 6,88€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke bottles doser, 20 ml tipping dosage for 2-liter bottles
Regular price 4,38€Offer price 4,38€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Gigasept® AF Disinfectants, Endoscopes / Instruments, Sizes
Liter:Regular price 56,98€Offer price 56,98€ Regular priceUnit price 28,49€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Gigasept® AF Forte Disinfectants, Endoscopes / Instruments
Liter:Low stockRegular price From 111,72€Offer price From 111,72€ Regular priceUnit price 55,86€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke gigasept® FF New instrument disinfection, dialdehyde, sizes
Liter:Low stockRegular price From 113,16€Offer price From 113,16€ Regular priceUnit price 56,58€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke gigasept® instru AF instrument disinfection, aldehyde-fee
Liter:Regular price From 56,98€Offer price From 56,98€ Regular priceUnit price 28,49€ pro l
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "Products"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our