Products
-
Provider:SCHÜLKESchülke Set sensiva® Wash Lotion 20x500ml, hyclick with wall mount
Regular price 93,38€Offer price 93,38€ Regular priceUnit price 9,34€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Sieve Insert For 30 L Disinfection Baths, 1 pc
Regular price 76,61€Offer price 76,61€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke sm2 wall dispensers, disinfectant, soap, lotion, sizes
Liter:Low stockRegular price From 63,23€Offer price From 63,23€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke SM2 Drip Tray With Holder For Disinfectant Dispenser
Regular price 48,06€Offer price 48,06€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Spray head for spray disinfectants 500/1000 ml bottle
Regular price 7,21€Offer price 7,21€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke terralin® protect surface disinfectant, concentrate, sizes
Liter:Low stockRegular price From 25,58€Offer price From 25,58€ Regular priceUnit price 12,79€ pro l -
Provider:SCHÜLKE
Schülke thermosept X·tra enz.cleaner 5 l KA
Low stockRegular price 44,00€Offer price 44,00€ Regular priceUnit price pro28,45€ -
Provider:SCHÜLKESchülke thermosept® ED, endoscopes disinfection, foaming, sizes
Liter:Regular price 71,21€Offer price 71,21€ Regular priceUnit price 14,24€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke thermosept® ER endoscopy cleaning, enzymes, foam-inhibited, 5l
Regular price 53,42€Offer price 53,42€ Regular priceUnit price 10,68€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Thermosept® NDR Disinfectant Cleaner, Aldehyde-Free, 20 L
Regular price 173,40€Offer price 173,40€ Regular priceUnit price 8,67€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke thermosept® NKZ neutralizer, citric acid, phosphate-free, 5 l
Regular price 25,45€Offer price 25,45€ Regular priceUnit price 5,09€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Thermosept® PAA Additive Endoscope Disinfection, f. RDG-E, 5 L
Regular price 124,64€Offer price 124,64€ Regular priceUnit price 24,93€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke thermosept® SKS softener, sour, bedpans 5 kg
Regular price 25,69€Offer price 25,69€ Regular priceUnit price 5,14€ pro kg -
Provider:SCHÜLKESchülke Drip Tray For Hyclick® Preparations Dispenser, ABS Plastic
Regular price 7,54€Offer price 7,54€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke funnel, funnel for upper / lower containers, transparent
Low stockRegular price 6,05€Offer price 6,05€ Regular priceUnit price pro
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "Products"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our