MEDICALCORNER24
-
Provider:MEDICALCORNER24Instant Cold Compress, no pre-cooling necessary, 15 x 25 cm, 6 items
Low stockRegular price 11,44€Offer price 11,44€ Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER24Medicalcorner24 Grid Tapes – Cross Patches, 18 sheets in 3 sizes, pink
Regular price 14,69€Offer price 14,69€ Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER24Medicalcorner24 Grid Tapes – Cross Patches 3.6 x 2.8 cm, 18 Sheets, 2 Patches, 3 Colours
Regular price 11,08€Offer price 11,08€ Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER24Isopropanol 70% isopropyl alcohol, 3 x 1 litre bottle
Regular price 28,49€Offer price 28,49€ Regular priceUnit price 9,50€ pro l -
Provider:MEDICALCORNER24MC24® Hourglass With Clip, For Nurses, 1/4 Min, 15 Sec, 1 pc
Regular price 3,61€Offer price 3,61€ Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER24Hot and Cold Compress, gel, microwave, 7,5x52 cm, 5 items
Regular price 14,17€Offer price 14,17€ Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER24Hot and Cold Compress, gel, microwave, 7,5x35 cm, 5 items
Regular price 11,62€Offer price 11,62€ Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER24Hot and Cold Compress, gel, microwave, 7,5x35 cm, 3 items
Regular price 7,04€Offer price 7,04€ Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER24Hot and Cold Compresses, 7,5 x 35 cm, 80 items, individually wrapped
Low stockRegular price 176,20€Offer price 176,20€ Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER24Hot and Cold Compress, gel, microwave, 21x38 cm, 5 items
Regular price 21,64€Offer price 21,64€ Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER24Hot and Cold Compresses, 21 x 38 cm, 18 items, individually wrapped
Regular price 73,86€Offer price 73,86€ Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER24Hot and Cold Compresses, 13 x 14 cm, 150 items, individually wrapped
Low stockRegular price 159,90€Offer price 159,90€ Regular priceUnit price pro -
Provider:MEDICALCORNER24Cooling Spray, Ice Spray, anticonvulsant, pain-relieving, 12 x 400 ml
Regular price 45,00€Offer price 45,00€ Regular priceUnit price 9,38€ pro l -
Provider:MEDICALCORNER24Ice spray, cooling spray, immediate action, 12x 150ml
Low stockRegular price 33,98€Offer price 33,98€ Regular priceUnit price 18,88€ pro l -
Provider:MEDICALCORNER24Instant Cold Compress, no pre-cooling necessary, 15 x 17 cm, 100 items
Low stockRegular price 169,25€Offer price 169,25€ Regular priceUnit price pro
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "MEDICALCORNER24"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our