PAUL HARTMANN
-
Provider:PAUL HARTMANNHARTMANN Esmarch Mitella DIN 13168 white, 1 item
Regular price 0,25€Offer price 0,25€ Regular priceUnit price pro -
Provider:PAUL HARTMANNDispensers CleanSafe touchless 10x1L Sterillium® Gel pure CleanSafe
Regular price 178,67€Offer price 178,67€ Regular priceUnit price 17,87€ pro l -
Provider:PAUL HARTMANNOmnipor Fixation Plaster, Nonwoven Plaster, 5cm x 9,2 m, 2 Rolls
Low stockRegular price 21,66€Offer price 21,66€ Regular priceUnit price 1,18€ pro m -
Sold outProvider:PAUL HARTMANNEuro dispenser RX5 touchless with collection tray from Hartmann, for 500ml euro bottles
Regular price 133,51€Offer price 133,51€ Regular priceUnit price pro -
Provider:PAUL HARTMANNDispensers CleanSafe basic VAT 10x1L Sterillium® Gel pure CleanSafe
Regular price 130,27€Offer price 130,27€ Regular priceUnit price 13,03€ pro l -
Provider:PAUL HARTMANNHartmann Omnisilk Fixation Plaster, Artificial Silk, 5cm x 9,2m, 2 rolls
Low stockRegular price 21,35€Offer price 21,35€ Regular priceUnit price 1,16€ pro m -
Provider:PAUL HARTMANNHartmann Omnisilk Fixation Plaster, Artificial Silk 2,5cmx9,2m 5 Rolls
Low stockRegular price 24,65€Offer price 24,65€ Regular priceUnit price 0,54€ pro m -
Provider:PAUL HARTMANNAnatomical Tweezers Adson, straight, by Hartmann, 12 cm, 25 items
Regular price 69,62€Offer price 69,62€ Regular priceUnit price pro -
Provider:PAUL HARTMANN
Hartmann anatomical tweezer, standard, grooves, straight, 14 cm
Regular price 69,24€Offer price 69,24€ Regular priceUnit price pro -
Provider:PAUL HARTMANN
Incontinence brief MoliCare® Premium Mobile, XL, 5 drops
Low stockRegular price 17,93€Offer price 17,93€ Regular priceUnit price pro -
Provider:PAUL HARTMANNHARTMANN insect bite healer with 3 intensity levels
Low stockRegular price 30,88€Offer price 30,88€ Regular priceUnit price pro -
Provider:PAUL HARTMANNHartmann Telasorb® Abdominal Pads 6-ply, 45 x 45 cm, green
Regular price 179,24€Offer price 179,24€ Regular priceUnit price pro -
Provider:PAUL HARTMANNBode Bacillol® 30 Sensitive Green Tissues, 120 wipes
Low stockRegular price 14,33€Offer price 14,33€ Regular priceUnit price pro -
Provider:PAUL HARTMANNHartmann MC Skin® Zinc Oxide Cream, 200ml
Low stockRegular price 9,48€Offer price 9,48€ Regular priceUnit price 47,40€ pro l -
Provider:PAUL HARTMANNHartmann Peha-haft® Color 8 cm blue, stretched 21m long
Regular price 15,19€Offer price 15,19€ Regular priceUnit price pro
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "PAUL HARTMANN"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our