BODE
-
Provider:BODEBODE X-Wipes fleece roll for surface disinfection, 1 roll, all sizes
Regular price From 4,26€Offer price From 4,26€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODEBode Quick disinfectant wipes Bacillol tissue dispenser u. Refill
Low stockRegular price From 6,19€Offer price From 6,19€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODEDisinfectant wipes Mikrobac® Tissues from BODE, nonalcoholic, variants
Low stockRegular price From 7,88€Offer price From 7,88€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODEBode Quick disinfectant wipes Bacillol® Wipes, cloths 90 o. Donor
Low stockRegular price 33,52€Offer price 33,52€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODEBacillol AF Tissues, Flow Pack with 80 wipes
Low stockRegular price 12,16€Offer price 12,16€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODESterillium classic pure Hand Disinfectant Set by Bode, 5x 500 ml
Low stockRegular price 25,78€Offer price 25,78€ Regular priceUnit price 10,31€ pro l -
Provider:BODESterillium classic pure Hand Disinfectant Set by Bode, 3x 500 ml
Regular price 15,79€Offer price 15,79€ Regular priceUnit price 10,53€ pro l -
Provider:BODEBode Sterillium Classic Pure hand desinfection 10x 500ml, dosing pump
Low stockRegular price 53,72€Offer price 53,72€ Regular priceUnit price 10,74€ pro l -
Sold outProvider:BODEBode Sterillium Classic Pure hand desinfection 10x 1000ml, dosing pump
Regular price 93,18€Offer price 93,18€ Regular priceUnit price 9,32€ pro l -
Sold outProvider:BODEBode/Saraya SET 10x 1000ml Sterillium + Disinfect. Dispenser MDS-1000A
Regular price 227,57€Offer price 227,57€ Regular priceUnit price 22,76€ pro l -
Provider:BODEHartmann Sterillium Hand disinfectant 2x 500ml, dosing pump
Regular price 11,18€Offer price 11,18€ Regular priceUnit price 11,18€ pro l -
Provider:BODEHartmann Sterillium Hand disinfectant 10x 500ml, dosing pump
Low stockRegular price 51,58€Offer price 51,58€ Regular priceUnit price 10,32€ pro l -
Provider:BODEBode Sterillium Classic Pure hand desinfection 3x 500ml, dosing pump
Regular price 16,88€Offer price 16,88€ Regular priceUnit price 11,25€ pro l -
Provider:BODEBode Sterillium Classic Pure hand desinfection 2x 500ml, dosing pump
Regular price 11,62€Offer price 11,62€ Regular priceUnit price 11,62€ pro l -
Provider:BODEHartmann Sterillium Hand disinfectant 3x 500ml, dosing pump
Regular price 16,24€Offer price 16,24€ Regular priceUnit price 10,83€ pro l
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "BODE"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our