-
Provider:SCHÜLKESchülke thermosept® ED, endoscopes disinfection, foaming, sizes
Liter:Regular price 71,21€Offer price 71,21€ Regular priceUnit price 14,24€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Neutralizer Thermosept® NKP, Phosphoric Acid, 2 Sizes
Liter:Regular price 34,32€Offer price 34,32€ Regular priceUnit price 5,72€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Instrument Cleaner Thermosept® RKF, Alkaline, 2 Sizes
Liter:Regular price 29,69€Offer price 29,69€ Regular priceUnit price 5,94€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Instrument Cleaner Thermosept® Alka Clean Forte, Sizes
Liter:Regular price 36,98€Offer price 36,98€ Regular priceUnit price 7,40€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke thermosept® SKS softener, sour, bedpans 5 kg
Regular price 25,69€Offer price 25,69€ Regular priceUnit price 5,14€ pro kg -
Provider:SCHÜLKESchülke thermosept® NKZ neutralizer, citric acid, phosphate-free, 5 l
Regular price 25,45€Offer price 25,45€ Regular priceUnit price 5,09€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke thermosept® ER endoscopy cleaning, enzymes, foam-inhibited, 5l
Regular price 53,42€Offer price 53,42€ Regular priceUnit price 10,68€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Thermosept® PAA Additive Endoscope Disinfection, f. RDG-E, 5 L
Regular price 124,64€Offer price 124,64€ Regular priceUnit price 24,93€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Thermosept® NDR Disinfectant Cleaner, Aldehyde-Free, 20 L
Regular price 173,40€Offer price 173,40€ Regular priceUnit price 8,67€ pro l
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "schülke Desinfektionsreiniger "
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our