0
-
Provider:SCHÜLKESchülke gigazyme® Instrument Cleaner 3 enzymes, ultrasound bath, sizes
Liter:Low stockRegular price From 65,03€Offer price From 65,03€ Regular priceUnit price 30,83€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Edisonite® CLASSIC instrument cleaners, powder, alkaline sizes
Low stockRegular price 92,89€Offer price 92,89€ Regular priceUnit price 18,58€ pro kg -
Provider:SCHÜLKESchülke aspirmatic® instrument disinfection, clean, dental, 2L
Low stockRegular price 32,42€Offer price 32,42€ Regular priceUnit price 16,21€ pro l -
Provider:SCHÜLKEaspirmatic Cleaner and Instrument Disinfectant by schuelke, 2 litres
Low stockRegular price 28,07€Offer price 28,07€ Regular priceUnit price 14,04€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Thermosept® PAA Additive Endoscope Disinfection, f. RDG-E, 5 L
Regular price 124,64€Offer price 124,64€ Regular priceUnit price 24,93€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke gigasept® pearls instrument disinfectant, granules, sizes
Regular price From 70,24€Offer price From 70,24€ Regular priceUnit price 46,83€ pro kg -
Provider:SCHÜLKESchülke rotasept®, aldehyde-free, corrosion protection
Liter:Low stockRegular price From 26,45€Offer price From 26,45€ Regular priceUnit price 13,23€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke gigasept® instru AF instrument disinfection, aldehyde-fee
Liter:Regular price From 56,98€Offer price From 56,98€ Regular priceUnit price 28,49€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke gigasept® FF New instrument disinfection, dialdehyde, sizes
Liter:Low stockRegular price From 113,16€Offer price From 113,16€ Regular priceUnit price 56,58€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke gigazyme® X-tra instrument cleaner, high-performance, enzymes
Liter:Low stockRegular price From 32,51€Offer price From 32,51€ Regular priceUnit price 16,26€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke thermosept® ED, endoscopes disinfection, foaming, sizes
Liter:Regular price 71,21€Offer price 71,21€ Regular priceUnit price 14,24€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Gigasept® AF Disinfectants, Endoscopes / Instruments, Sizes
Liter:Regular price 56,98€Offer price 56,98€ Regular priceUnit price 28,49€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Gigasept® AF Forte Disinfectants, Endoscopes / Instruments
Liter:Low stockRegular price From 111,72€Offer price From 111,72€ Regular priceUnit price 55,86€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Neutralizer Thermosept® NKP, Phosphoric Acid, 2 Sizes
Liter:Regular price 34,32€Offer price 34,32€ Regular priceUnit price 5,72€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Instrument Cleaner Thermosept® RKF, Alkaline, 2 Sizes
Liter:Regular price 29,69€Offer price 29,69€ Regular priceUnit price 5,94€ pro l
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "schülke Instrumentendesinfektion"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our