bode
-
Provider:BODEaldehydic instrument disinfectants Korsolex® Extra von Bode
Liter:Low stockRegular price From 54,73€Offer price From 54,73€ Regular priceUnit price 27,37€ pro l -
Provider:BODEArmbar eurodispenser 2000.350 / 500 / 1000ml, 1 pack
Low stockRegular price 16,42€Offer price 16,42€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODEDrip tray for BODE Eurodispenser 1 plus 500ml and 1000ml, with bracket
Liter:Regular price From 64,70€Offer price From 64,70€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODECollection tray for Euro dispenser RX5 Touchless, 1 piece
Regular price 12,77€Offer price 12,77€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODEDrip tray for Eurodispenser 1 plus touchless 500ml / 1l, 1 pack
Regular price 74,90€Offer price 74,90€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODEDrain cock of BODE for 5 liter or 25 liter container, 1 pack
Liter:Regular price 5,80€Offer price 5,80€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODEBode Bacillol AF Surface Disinfectant, aldehyde-free
Liter:Low stockRegular price From 5,06€Offer price From 5,06€ Regular priceUnit price 10,12€ pro l -
Provider:BODEBaktolan balm pure, skin care emulsion by Bode, 350 ml bottle
Low stockRegular price 5,74€Offer price 5,74€ Regular priceUnit price 16,40€ pro l -
Provider:BODEBaktolan balm, skin care balsam by Bode, 350 ml
Low stockRegular price 5,75€Offer price 5,75€ Regular priceUnit price 16,43€ pro l -
Provider:BODEBaktolan vital, blood flow stimulating hydro-gel by Bode
Liter:Low stockRegular price 6,70€Offer price 6,70€ Regular priceUnit price 19,14€ pro l -
Provider:BODEBaktolin sensitive Wash Lotion for Skin and Hands
Liter:Low stockRegular price From 3,00€Offer price From 3,00€ Regular priceUnit price 5,08€ pro l -
Sold outProvider:BODEBode/Saraya SET 10x 1000ml Sterillium + Disinfect. Dispenser MDS-1000A
Regular price 227,57€Offer price 227,57€ Regular priceUnit price 22,76€ pro l -
Provider:BODEDrain cock, Desinfekionswanne 30 l, 1 pack
Low stockRegular price 10,73€Offer price 10,73€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODEBode Quick disinfectant wipes Bacillol tissue dispenser u. Refill
Low stockRegular price From 6,19€Offer price From 6,19€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODEBODE Bacillol® Zero Tissues XL, 80 wipes
Low stockRegular price 15,54€Offer price 15,54€ Regular priceUnit price pro
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "bode"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our