SCHÜLKE
-
Provider:SCHÜLKESchülke hyclick®-Set, 20x 500ml desderman® + 1x dispenser
Low stockRegular price 158,47€Offer price 158,47€ Regular priceUnit price 15,85€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke 20x 500ml desmanol® care hyclick® with wall mount
Regular price 161,12€Offer price 161,12€ Regular priceUnit price 16,11€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke 20x500ml desderman® hyclick® with wall mount
Regular price 138,50€Offer price 138,50€ Regular priceUnit price 13,85€ pro l -
Provider:SCHÜLKE
octenisept® protect & repair cream, skin care, from Schülke, 50ml
Regular price 5,54€Offer price 5,54€ Regular priceUnit price 110,80€ pro l -
Provider:SCHÜLKEschülke optics® concentrate, 10 ml bottle
Low stockRegular price 11,77€Offer price 11,77€ Regular priceUnit price 1.177,00€ pro l -
Provider:SCHÜLKEMikrozid® Universal Liquid, surface disinfection, 1000ml dosage bottle
Regular price 16,18€Offer price 16,18€ Regular priceUnit price 16,18€ pro l -
Provider:SCHÜLKEOctenisept® wound disinfection by Schülke, colorless, painless, 100 ml
Regular price 11,92€Offer price 11,92€ Regular priceUnit price 119,20€ pro l -
Provider:SCHÜLKEMikrozid® power mop, mop holder, by Schülke
Low stockRegular price 52,34€Offer price 52,34€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKEMikrozid® power mop, wall holder, by Schülke
Regular price 57,25€Offer price 57,25€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKEMikrozid® power mop, Velcro pad, by Schülke
Low stockRegular price 3,56€Offer price 3,56€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKEMikrozid® Sensitive Wipes Premium Maxi, disinfection wipes, Schülke, 80 pcs.
Low stockRegular price 12,90€Offer price 12,90€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKEperform® Surface disinfection, powder, from Schülke, 900g
Low stockRegular price 29,93€Offer price 29,93€ Regular priceUnit price 33,26€ pro kg -
Provider:SCHÜLKEterralin® liquid rapid disinfection, ready for use, Schülke, 1000ml
Regular price 7,40€Offer price 7,40€ Regular priceUnit price 7,40€ pro l -
Provider:SCHÜLKEMikrozid® Sensitive Wipes Premium, disinfectant wipes, Schülke, 100 pcs.
Low stockRegular price 11,83€Offer price 11,83€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKEmikrozid® universal wipes green line disinfection wipes, from Schülke
Regular price 12,08€Offer price 12,08€ Regular priceUnit price pro
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "SCHÜLKE"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our