SCHÜLKE
-
Provider:SCHÜLKEaspirmatic Cleaner and Instrument Disinfectant by schuelke, 2 litres
Low stockRegular price 28,07€Offer price 28,07€ Regular priceUnit price 14,04€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke thermosept® ER endoscopy cleaning, enzymes, foam-inhibited, 5l
Regular price 53,42€Offer price 53,42€ Regular priceUnit price 10,68€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke bottles doser, 20 ml tipping dosage for 2-liter bottles
Regular price 4,38€Offer price 4,38€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke aspirmatic® instrument disinfection, clean, dental, 2L
Low stockRegular price 32,42€Offer price 32,42€ Regular priceUnit price 16,21€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke thermosept® NKZ neutralizer, citric acid, phosphate-free, 5 l
Regular price 25,45€Offer price 25,45€ Regular priceUnit price 5,09€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke thermosept® SKS softener, sour, bedpans 5 kg
Regular price 25,69€Offer price 25,69€ Regular priceUnit price 5,14€ pro kg -
Provider:SCHÜLKESchülke body lotion esemtan® dry skin balm, 500 ml
Low stockRegular price 7,46€Offer price 7,46€ Regular priceUnit price 14,92€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke esemtan® cleansing foam, odor-binding, germicidal, 500ml
Regular price 6,48€Offer price 6,48€ Regular priceUnit price 12,96€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke desmanol® pure hand sanitizer with skin care, 100ml
Regular price 3,66€Offer price 3,66€ Regular priceUnit price 36,60€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke octenilin® wound irrigation, humidification, cleaning, 350ml
Low stockRegular price 18,96€Offer price 18,96€ Regular priceUnit price 54,17€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke octenisan® md nasal gel, humidification, cleaning, 6ml
Low stockRegular price 13,09€Offer price 13,09€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke octenisept® wound gel, protective layer, burns, 20 ml tube
Regular price 5,96€Offer price 5,96€ Regular priceUnit price 298,00€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke octenilin® Wound Gel, humidification cleaning, pain-free, 20ml
Regular price 15,05€Offer price 15,05€ Regular priceUnit price 752,50€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke sensiva® regeneration cream, rich care, panthenol, 50ml
Regular price 4,54€Offer price 4,54€ Regular priceUnit price 90,80€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke hyclick® dispenser Vario, disinfectant dispenser
Low stockRegular price 33,18€Offer price 33,18€ Regular priceUnit price pro
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "SCHÜLKE"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our