SCHÜLKE
-
Provider:SCHÜLKESchülke sensiva® protective cream, W / O, dye-/ fragrance free, 100 ml
Low stockRegular price 4,76€Offer price 4,76€ Regular priceUnit price 4,76€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Euro dispenser KHK, disinfectant, short sleeves, 1.000 ml
Low stockRegular price 89,70€Offer price 89,70€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Dosing Pump for 1 Liter Eurobottles
Regular price 4,88€Offer price 4,88€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Wipes Safe & Easy Bagless Dispenser System, 6x 130 Wipes
Low stockRegular price 97,54€Offer price 97,54€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Wipes Safe & Easy Empty-Box, for Bag-In-Box-System, 10pcs
Regular price 113,81€Offer price 113,81€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke Skin Antiseptic Kodan® Tincture Forte Colorl., 40x6ml Ampoules
Regular price 76,92€Offer price 76,92€ Regular priceUnit price 320,50€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Hand Disinfectant Desmanol® Care, fragrance free, 1000 ml
Low stockRegular price 9,24€Offer price 9,24€ Regular priceUnit price 9,24€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Drip Tray For Hyclick® Preparations Dispenser, ABS Plastic
Regular price 7,54€Offer price 7,54€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke 500 ml Adapter For Hyclick® Disinfectant Dispensers
Regular price 7,54€Offer price 7,54€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Hyclick® Disinfectant Dispenser, for 1 L Hyclick® Bottles
Low stockRegular price 29,48€Offer price 29,48€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Clamp For SM2 Drip Tray Holder, Spare Part, 1 pc
Regular price 8,57€Offer price 8,57€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke SM2 Drip Tray With Holder For Disinfectant Dispenser
Regular price 48,06€Offer price 48,06€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Thermodent® Neutralizer, For Dental Use, 5 L
Regular price 39,52€Offer price 39,52€ Regular priceUnit price 7,90€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Thermosept® NDR Disinfectant Cleaner, Aldehyde-Free, 20 L
Regular price 173,40€Offer price 173,40€ Regular priceUnit price 8,67€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Thermosept® PAA Additive Endoscope Disinfection, f. RDG-E, 5 L
Regular price 124,64€Offer price 124,64€ Regular priceUnit price 24,93€ pro l
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "SCHÜLKE"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our